Tímová práca a inovácie v kolektíve nám poskytujú napredovanie. vzdelanie. rozvoj. rast.

Zistite viac o našej spoločnosti, členoch tímu a histórii a možno práve vy by ste sa mohli stať súčasťou nášho pracovného tímu. Ak zvažujete, že sa k nám pridáte alebo s nami budete spolupracovať, neváhajte nás kontaktovať, radi s vami nasledovnú možnosť osobne alebo aj cez telefón.


Kto Vlastne Sme a Aké Zameranie Máme ?

Sme vzdelaný tím zostavený z individuálnych pracovníkov, ktorý sú zameraných na rozvoj a poskytovanie všeobecnej podpory začiatočníkom ale aj podnikateľským subjektom. Naším prvoradým cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu nových ale hlavne podporiť mladých podnikateľov aby si práve oni mohli splniť svoje sny prostredníctvom našej „Schémy individuálneho rozvoja v podnikaní (IDESGO)“.

Naše pomenovanie ale aj naša doména bola založená a vychádza z kreatívnych nápadov, ktoré dopĺňajú skúsenosti a znalosti v danom odvetí, ktoré boli nadobudnuté našim hlavným vývojárom, tvorcom a zakladateľom z jeho niekoľkoročnej aktívnej práce.

Názov domény alebo aj inak lepšie povedané webová stránka UNIWEBSITE SOLUTION bola založená a zaregistrovaná ako platná doména od roku 2012. Názov tejto domény sa skladá z troch samostatných slov a pôvod týchto slov pochádza práve z anglického jazyka. Slovo “UNIWEBSITE” v sebe ukrýva špecifický názov univerzálnej tvorby inak označovaného ako web stránky a iné pridružené služby s nimi súvisiace, ktoré spolu so slovom „SOLUTION“ sú navrhnuté tak, aby dopĺňali dôležitosť, podstatu ale hlavne kvalitu samotného názvu v pomenovaní a zároveň tak rozlišovali je hodnoty zamerania pre ktoré bolo toto pomenovanie vytvorené.

Myšlienkou zakladateľa Tomáša Smutného a tímu prevýber tohto špecifického pomenovania domény UNIWEBSITE SOLUTION bolo a stále je sprístupnenie osobnej alebo firemnej prezentácie tým najlepším možním spôsobom pre spotrebiteľa a v požadovanom rozsahu služieb tak, aby jeho štandard, kvalita a vzhľad stránky bola dostupná za rozumnú cenu, ktoré sa rovná primeranému úsiliu, ktoré by dostačujúco naplnilo a uspokojilo predpoklady žiadateľa.


Začiatok Našej Spoločnosti a História Rozvoja